Наймача навряд чи цікавить стан здоров’я вашої матері чи причина, з якої вас покинув хлопець чи дівчина. Співбесіда — не розмова з психологом, пам’ятайте про це. Як перевірити хард-скіли, тобто практичні знання і навички маркетолога, таргетолога, PPC- і SEO-спеціаліста і не помилитися у виборі — розповідає Work.ua. Ще одне кумедне питання, яке, проте, може дати HR-фахівцю багато нової інформації про шукача.

Коли кандидат задає таке питання, це означає, що він шукає роботу на довгостроковий період. Такі кандидати зазвичай дуже націлені на розвиток кар’єри і ретельно вибирають компанію, на яку вони будуть працювати. І задаючи таке питання, вони чемно дають зрозуміти, що вибір компанії дуже важливий для них. Співбесіди при прийомі на роботу – це зазвичай розмова, в якій запитання ставлять обидві сторони. Якщо до вас на цій вакансії хтось працював, відповідь допоможе зрозуміти, чому людина припинила співпрацю з компанією (і чи не стане це каменем спотикання для вас).

Де закінчуються мої обов’язки і починається мрія?

Цю добірку питань, що ставлять кандидатам різних рівнів на технічних співбесідах на позицію QA, склали спільними зусиллями практики. Кандидатам радимо пробігтись питаннями та відзначити невідомі слова, погуглити й заодно підвищити шанси пройти співбесіду. Ми декілька місяців переконували Product Owner, що у проєкті потрібна система real-time-моніторингу. Причому саме бізнесова, де поряд із кількістю помилок показувалися б графіки продажів за день.

Що запитати у Тімліда на співбесіді

Особливо корисно буде запитати про плани на уявне багатство у кандидатів на посади, де треба буде розподіляти бюджети на проєкт. Говорячи про основи, на вашу співбесіду буде впливати ваше резюме. Якщо ви не надасте інтерв'юеру цікаву інформацію про свою кар'єру, ви можете не отримати шанс показати, як добре ви підходите їх компанії. Великі слова можуть звучати вражаюче, але є більш прості, які зроблять будь-якиу пропозицію і здобувачу більш запам'ятовуються. Такі абстрактні слова як «різноманітність», «життєстійкість», «взаємодопомога» та «методологія» активують тільки ту частину мозку, яка відповідальна за мову.

Про що запитати потенційного керівника

Є декілька фраз, які краще тримати при собі на співбесіді, навіть якщо вони правдиві, і ви думаєте про них. Покажіть їм, що ви відкриті до прийняття нових методів і навичок для поліпшення роботи. Скажіть про поточні курси, які https://wizardsdev.com/vacancy/archive/devops-engineer/ ви проходите або про книги і подкасти, які ви слухаєте по дорозі в офіс. Позначте те, що ви вивчаєте і де берете матеріали, тому що це уточнення покаже, що ви дійсно хочете розвиватися, а не просто здаватися любителем знань.

Тобто це все те, які дає змогу людині виконувати її роботу. Інтерв'юери оцінюють знання кандидатів, наскільки його попередній досвід буде корисним у новій роботі та який потенціал він має. Співбесіда— один із етапів прийому на роботу, членства в різних організаціях та партіях.

Завдання

Наприклад, скільки нових клієнтів ви приведете, скільки вакансій зможете закрити, скільки статей напишете, чи зможете оптимізувати та налаштувати робочі процеси тощо. В одному експерименті вчені намагалися зрозуміти причину, чому нервові кандидати рідше одержують бажане місце роботи. Як виявилося, шанси таких людей зменшує не нервова поведінка, а той факт, що вони видаються менш привітними, компетентними та навіть наляканими. Не спізнюйтеся, а якщо спізнюєтеся, попередьте про це заздалегідь.

  • Нічого не змінювати, тому що саме так тобі добре (шлях насолоди поточним станом речей, який теж ніхто не скасовував).
  • Заздалегідь підготуйте приклади ситуацій, які демонструють ваші правильні рішення і реакції.
  • У відповіді на такі запитання наводьте приклади з досвіду роботи, щоб підкріпити свою експертизу.
  • Жартую, бо з таким питанням є ризик здатися не дуже ввічливим.

Це визначає, як вас сприйматимуть на новому робочому місці, і чи не загрожує вам привид минулого працівника, з яким вас вічно порівнюватимуть як колеги, так і керівник. А ще поцікавтесь про стан документації на проекті, чи вона є, чи строго й ретельно вона ведеться і яку саме роль у веденні документації відведуть вам. Або можливо ви хотіли б знайти більш зручний графік, кращі умови праці/розташування? Все це умови вашої угоди, їх потрібно озвучити (адже у разі змін ви зможете підняти питання про перегляд винагороди). До характеристик пов'язаних з роботою, належать навички, кваліфікації, досвід на освіта кандидата.

Як відповідати на нестандартні питання на співбесіді

Причина майже всіх ускладнень -суперечливі чи розмиті вимоги до завдань і цілей. Дуже важливо, щоб всі очікування озвучувались. Судячи з Вашої логіки, коли Ви подорослішаєте, то прийдеться красти і зникне здатність навчатись. Ви з такими застарілими поглядами, що думаю і організація ваша така ж застійна. Ви просто побоялися, що амбітна людина посуне Вас.

Що запитати у Тімліда на співбесіді

Сподіваюся ця стаття дійсно допоможе вам при виборі компанії. Пишіть в коментарях чи в приват, якщо згадаєте синоніми. Або хочете поділитись реальним випадком зі співбесіди, чи просто пожалітись на життя. — На основі належної документації для тестування. Якщо хочеться повного аджайлу — у папугах (як тікети на імплементацію), це покращує командний дух за рахунок зниження відповідальності. Якщо команда є досить великою, то з урахуванням усіх перелічених обов’язків часу на написання коду зазвичай не залишається.

Post Author: admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page